(+48) 609 88 77 66 (+48) 501 31 13 31 info@gold-trans.pl

Serwis

Nasz Serwis

Wynajem limuzyn z kierowcą na terenie całej Polski

TRANSFERY LOTNISKOWE

Gold-Trans oferuje znakomity serwis limuzyn na terenie Warszawy. Zapewniamy najwyższej jakości usługi z lotniska lub na lotnisko. Jeśli chcesz, abyśmy zorganizowali odbiór z lotniska, wyślij nam e-mail z datą i godziną przyjazdu, numerem lotu, ilością osób i nazwą lotniska, na którym lądujesz, a nasz kierowca będzie czekał na Ciebie w pobliżu bramki przylotów.

TRANSFER Z PUNKTU A DO PUNKTU B

Gold-Trans zachęca do skorzystania z oferty obejmującej wycieczki dalekobieżne. Gwarantujemy, że podróż, nawet w najbardziej odległych miejscach, minie szybko, bezpiecznie i komfortowo. Sprawimy, że każda wyprawa – indywidualna lub grupowa – będzie niezapomniana. Daj nam znać, a zadbamy o najwyższy poziom komfortu podróżowania.

TRANSFERY MIEJSKIE

Gold-Trans oferuje znakomity serwis limuzyn na terenie Warszawy. Zapewniamy najwyższej jakości usługi od punktu do punktu. Pozwól, że odbierzemy Cię i zawieziemy prosto do celu. 

TRANSFERY BIZNESOWE

Gold-Trans oferuje Państwu wygodny transport na wyjazdy służbowe na terenie Polski i Unii Europejskiej. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wysoką jakość oferowanych usług transportowych.

TRANSFERY VIP

Gold-Trans oferuje znakomity serwis limuzyn na terenie Warszawy. Świadczymy usługi dla VIPów. W przypadku specjalnych wymagań jesteśmy gotowi świadczyć usługi premium. Jesteśmy najpopularniejszymi i wybranymi przez wiele ważnych osób.

TRANSFERY OKAZJONALNE I TURYSTYCZNE

Gold-Trans oferuje znakomity serwis limuzyn na terenie Warszawy. Nasze usługi obejmują różnego rodzaju wycieczki w mieście lub poza miasto oraz inne proponowane przez naszych klientów. Z Limoforrent możesz wynająć luksusowe limuzyny i autobusy wycieczkowe na okazjonalne imprezy lub imprezy specjalne, a także turystyczne.

WSZĘDZIE, GDZIE NAS POTRZEBUJESZ
Zadzwoń (+48 ) 609 88-77-66
Zadzwoń (+48 ) 501 31-13-31

NASZE SAMOCHODY

Nasze samochody są nowoczesne, wygodne, wyposażone w klimatyzację, która zapewni komfort podróży. Ich nienaganny stan techniczny i wizualny sprawi, że poczujesz nowe oblicze podróży. Oferujemy wysokiej jakości limuzyny i minibusy marki Mercedes-Benz. Nasze samochody wyposażone są w klimatyzację, Bluetooth Auto Connect, wygodne skórzane podgrzewane fotele oraz obszerne miejsce na bagaż. W przypadku większych grup powyżej 4 osób możemy również zapewnić transport busami.

NASZA MISJA

Naszą misją jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta oraz niezapomnianych wrażeń transportowych. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, aby w pełni zadowolić najbardziej wymagających klientów. Nasz tabor zapewni wyjątkowy transfer, a nasze ceny zachęcą do wyboru naszej oferty wraz z profesjonalnym kierowcą. Na życzenie pomożemy Ci zorganizować wycieczkę z profesjonalnym przewodnikiem.

NASI KIEROWCY

Nasi kierowcy o bardzo wysokiej kulturze osobistej sprawią, że jazda będzie przyjemnym i bezpiecznym doświadczeniem oraz początkiem udanego spotkania, imprezy czy wieczoru. Bezpieczeństwo, wygoda i terminowość to nasze atuty. Nasi kierowcy są profesjonalni i przeszkoleni, aby jazda limuzyną była jak najbardziej płynna i wygodna. Bezpiecznie przewieziemy Ciebie i Twoich gości do celu. Naszym atutem są niewątpliwie kierowcy, którzy dzięki swojemu doświadczeniu zapewniają bezpieczną podróż.

TYLKO WYKWALIFIKOWANI SZOFERZY

Nasi kierowcy sprawią, że jazda będzie przyjemna i bezpieczna.
Bezpieczeństwo, wygoda i terminowość to nasze atuty.
Rezerwuj Teraz

    Limousine Booking    A CO Z CENAMI?

    Nie martw się. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, jesteśmy najbardziej konkurencyjni tylko dla Ciebie!
    Sprawdź Ceny