(+48) 609 88 77 66 (+48) 501 31 13 31 info@gold-trans.pl

O Nas

Gold Trans

Jesteśmy najpopularniejszym serwisem limuzyn w Warszawie i Polsce.

Nasza Historia

Firma Gold-Trans powstała w 2010 roku i od lat świadczy wysokiej jakości usługi wszystkim zainteresowanym. Znajduje się w Warszawie. Oferta firmy Gold-Trans na samochody osobowe skierowana jest do klientów indywidualnych, firm i biur podróży, do wszystkich zainteresowanych usługami transportowymi na najwyższym poziomie. Nasze usługi świadczymy zarówno w kraju jak i za granicą. Z naszych usług korzystają firmy krajowe i zagraniczne. W naszej ofercie znajdują się transfery lotniskowe, przewozy krajowe i zagraniczne. Świadczymy usługi transportowe podczas konferencji, imprez okolicznościowych, imprez państwowych, a także organizujemy wycieczki indywidualne. Obsługujemy również serwis dla klientów VIP. Klasa naszych pojazdów gwarantuje najwyższy poziom usług. W naszej ofercie znajdują się wycieczki do najbardziej znanych polskich miast. Zapewniamy transport dla jednej i więcej osób na terenie Polski jak i Europy. Możemy również pomóc zaplanować indywidualny program wycieczki dla Ciebie lub dla Twojej grupy korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia. Świadczymy usługi 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.

9000
ZADOWOLENI KLIENCI
10
LUKSUSOWE LIMUZYNY
900000
KILOMETRY
10
WYKWALIFIKOWANI SZOFERZY

SAMOCHODY GOLD-TRANS

Nasze samochody są nowoczesne, wygodne, wyposażone w klimatyzację, która zapewni komfort podróży. Ich nienaganny stan techniczny i wizualny sprawi, że poczujesz nowe oblicze podróży. Oferujemy wysokiej jakości limuzyny i minibusy marki Mercedes-Benz. Nasze samochody wyposażone są w klimatyzację, Bluetooth Auto Connect, wygodne skórzane podgrzewane fotele oraz obszerne miejsce na bagaż. W przypadku większych grup powyżej 4 osób możemy również zapewnić transport busami.

MISJA GOLD-TRANS

Naszą misją jest zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta oraz niezapomnianych wrażeń transportowych. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, aby w pełni zadowolić najbardziej wymagających klientów. Nasz tabor zapewni wyjątkowy transfer, a nasze ceny zachęcą do wyboru naszej oferty wraz z profesjonalnym kierowcą. Na życzenie pomożemy Ci zorganizować wycieczkę z profesjonalnym przewodnikiem.

KIEROWCY GOLD-TRANS

Nasi kierowcy o bardzo wysokiej kulturze osobistej sprawią, że jazda będzie przyjemnym i bezpiecznym doświadczeniem oraz początkiem udanego spotkania, imprezy czy wieczoru. Bezpieczeństwo, wygoda i terminowość to nasze atuty. Nasi kierowcy są profesjonalni i przeszkoleni, aby jazda limuzyną była jak najbardziej płynna i wygodna. Bezpiecznie przewieziemy Ciebie i Twoich gości do celu. Naszym atutem są niewątpliwie kierowcy, którzy dzięki swojemu doświadczeniu zapewniają bezpieczną podróż.

WSZĘDZIE, GDZIE NAS POTRZEBUJESZ
Zadzwoń (+48 ) 609 88-77-66
Rezerwuj
WSZĘDZIE, GDZIE NAS POTRZEBUJESZ
Zadzwoń (+48 ) 501 31-13-31
Rezerwuj

REKOMENDACJE

WYKWALIFIKOWANI SZOFERZY

Nasi kierowcy o bardzo wysokiej kulturze osobistej sprawią, że jazda będzie przyjemna i bezpieczna.
Bezpieczeństwo, wygoda i terminowość to nasze atuty.
Zabierzemy Cię na wycieczkę po najbardziej urokliwych zakątkach Warszawy.
Rezerwuj Teraz

    Limousine Booking    A CO Z CENAMI?

    Nie martw się. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, jesteśmy najbardziej konkurencyjni tylko dla Ciebie!
    Sprawdź Ceny